“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Migena Sotirin 9 maj 2021 / Deputetët e opozitës po apo jo në Kuvend?

9 Maj, 11:03 | Përditesimi i fundit: 2021-05-09 12:04:20

Debate dhe raste konkrete. Telefonuesit flasin për deputetët e zgjedhur më 25 prill

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha