Si po e përballon Tirana koronavirusin? Flet shefi i Emergjencave Civile në Bashki, Erind Bejko

30 Mars 2020, 12:57

Shefi i Emergjencave Civile në Bashkinë e Tiranës Erind Bejko, nga terreni ku po shpërndan paketa ushqimore dhe ilaçe për njerëzit që në kushtet e vetë izolimit e kanë të pamundur të sigurojnë ushqime, ka sqaruar se cili është targeti i njerëzve që po ndihmohen dhe si e përfitojnë ata ndihmën në ushqime dhe ilaçe.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha