Si të krijojmë shandanë në kushte shtëpie, pa shpenzuar para…

8 Shkurt, 10:40

Shandanët janë sende mjaft të bukura për arredimin e shtëpisë por njëkohësisht janë edhe të kushtueshëm. Por ka disa mënyra për të krijuar disa prej tyre edhe në kushte shtëpie, nëpërmjet filxhanave dhe ngjitëseve silikon. Krijimi I tyre është mjaft i thjeshtë dhe aspak I kushtueshëm. Mënyrën e përgatitjes mund ta gjeni në emisionin “ Rreze Dielli”

“Brenda tyre mund të vendosim lule, gurë të vegjël dekorativ do të dilte diçka shumë e këndshme” shpjegoi blogerja për krijimin e këtyre ideve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha