Si të realizoni foton perfekte? Fotografja e njohur ka këto këshilla

16 Qershor, 12:17

Liridona Gjokaj Morina është tashmë emër i njohur në botën e artit dhe të fotografisë në Amerikë. Vajza shqiptare e lindur në Mal të zi me pasionin për fotografinë, ka korruar tashmë suksese dhe çmime si fotografe tepër e njohur në New York.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha