Sot “E ardhmja është vajzë” sjell një puntatë që sfidon denjësisht burrat.

3 Dhjetor 2022, 22:50

Sot “E ardhmja është vajzë” sjell një puntatë që sfidon denjësisht burrat. Gazetarja e njohur sportive Enkeleida Zeka vjen në një rrëfim si kurrë më parë duke ndarë eksperiencat personale përgjatë jetës së saj si dhe sfidat në një profesion të njohur si territor burrash. Surprizë vjen edhe komentatorja e parë femër në një botëror. Ajo quhet Sara Gjidiaj dhe është vetëm 17 vjeç, duke thyer çdo tabu në vendlindjen e saj Laç, por edhe më gjerë. Këtë të shtunë, ora 21:00, mos iu ndani ekranit të Report tv… Në një studio krejt të re dhe inovatore, Ermira Çausholli sjell emisionin e emocioneve të mëdha... 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha