Suela Bako rrëfehet para vajzës së saj në ‘E ardhmja është vajzë’! Ndiqni emocionet dhe të pathënat e së bijës së dy artistëve

4 Shkurt, 22:56

Përqafimi i nënës me vajzën e saj do të jetë kulmi i dashurisë sot në “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha