Telefonuesi flet për spitalin FAMËKEQ në Napoli dhe ngre DYSHIME: Kanë vdekur ish-zyrtar të PD-së

30 Qershor, 11:11

Një telefonues në emisionin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv foli për një spital famëkeq në Napoli dhe ngriti dyshime në lidhje me atë se çfarë ka ndodhur atje. Zotëria duke komunikuar me gazetarin Andi Kapxhiu tha se në atë spital kanë ndërruar jetë disa ish-zyrtarë të Partisë Demokratike dhe shtoi se kjo nuk ishte thjesht një rastësi.

Programe të tjera

Shiko të gjitha