Telefonuesi kërkesë të PAZAKONTË për “Pa Gjurmë” ‘Na kanë HUMBUR deputetët e qarkut’

1 Korrik, 10:11

Një telefonues nga Kuçova komentoi së pari temën e ditës në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv për transportin publik dhe më pas kishte një kërkesë për programin tjetër në televizionin tonë “Pa Gjurmë”. Zotëria tha se ka dy vite që kanë humbur dy deputetët e qarkut Ermonela Felaj dhe Blendi Klosi dhe iu drejtuar emisionit që t’i gjejë. Ndiqeni kërkesën e tij.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha