Telefonuesi nga Borizana IRONI me PROPOZIMIN e Beqajt: Zyrtarët të bëjnë 8 ditë PUSHIM

10 Korrik, 10:59

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues nga Borizana e rrethit të Krujës foli për temën e ditës. Propozimin e ish-ministrit Beqaj për të bërë edhe të premten edhe të hënën pushim zotëria e morri me ironi duke thënë se zyrtarët le të bëjnë edhe 8 ditë në javë pushim.

Programe të tjera

Shiko të gjitha