Trendi i çuditshëm në TikTok, si të bësh me ujë të gazuar dhe açeto 'cola të shëndetshme'! Reagimet janë fantastike

10 Korrik, 11:12 | Përditesimi i fundit: 2022-07-10 11:12:49

E gjitha erdhi nga një aktore nga Kalifornia e cila bëri një cola, sipas saj të shëndetshme. Si e bërë këtë? Duke bashkuar uthull balsamike dhe ujë të gazuar.

Kategori të tjera