U qëllua me 1 plumb më ’21 janar’, gazetari Mahmutaj: S’kam besim se do të bëhet drejtësi! Rama e krijoi SPAK me njerëzit e Berishës, është institucion qokash

13 Maj, 22:48

Mahmutaj tha se nuk beson në drejtësinë e re pasi sipas tij është krijuar nga kryeministri Edi Rama me njerëz të Sali Berishës, dhe që SPAK po godet më shumë majtas

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha