Vettingu në politikë? Zotëria nuk e beson dhe shpjegon pse: A ia drejton dot kush thikën vetes?

7 Qershor, 09:48

Për propozimin e ish-presidentit Bujar Nishani për vettingun në politikë u fol mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një zotëri e donte me ngulm një gjë të tillë por nuk e beson të ndodhë dhe shpjegoi edhe pse: Është sot mundësia që dikush tia drejtojë thikën vetes tha ai.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha