VIDEO - Emisoni i plotë "Rreze Dielli, 16 Mars 2023 – Receta plot shije / Bledi Mane në një rrëfim ndryshe… Kush e fiton BBV? Komente epike për personazhe publik nga gazetari kontrovers

16 Mars, 17:53

Zonja Albana solli tre sugjerime recetash plot shije në “Rreze Dielli”. Recetat e përzgjedhura për ditën e sotme ishin: Gjellë me patate dhe salcë domate / Tavë me presh dhe oriz/ Biftek në grill me garniturë perimesh

Kontrovers, edhe me origjinën edhe me profesionin e tij. Gazetari i vetëshpallur “Armiku Publik” (Public Enemy) atakues i realitetit ku jetojmë, sot ishte mysafir i emisionit “Rreze Dielli”. Bledi Mane tregoi cila është kostoja e gazetarisë që ai bën, nëse ka avantazhe apo disavantazhe. Si një gazetar i mirë artikuluar, i mprehtë, por i hidhur, ironik, me një sarkazëm e cila duket se është arma e tij më e fortë, Mane rrëfen nëse ka bërë më shumë miq apo armiq në profesionin e tij.

Gjithashtu Bledi Mane u ndal dhe në eksperiencën e tij të fundit në reality show “Big Brother Vip Albania”, ku dha dhe mendimin e tij për disa nga banorët e shtëpisë. Gjithashtu të tjerë personazhë publik ishin "nën lupën" e tij sarkaistike...

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha