Vuan dënimin në burg, policia i shkon në banesë 43-vjeçarit! I gjen të groposura arsenal armësh dhe municione në Kurbin

2 Mars, 12:43 | Përditesimi i fundit: 2021-03-02 12:44:37

Gjatë kontrollit të ushtruar në oborrin e banesës, shërbimet e Policisë kanë gjetur të fshehura në tokë: 1 mitraloz, 1 pushkë, 11 granata, 30 ndezës granate dhe 55 fishekë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha