Ylli Merja: Mrekulitë e mollës së egër, ja sa sëmundje kuron përdorimi i saj

20 Qershor, 12:40

Në rubrikën e kësaj të hëne ‘ Bima dhe Shëndeti’ në Report Tv, mjeku popullor Ylli Merja foli për mrekullitë e mollës së egër, si një kurues i shumë sëmundjeve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha