Zgjidhja EPIKE, I moshuari ZBULON se çfarë do të bëjë me FLETËN e votimit

15 Korrik, 10:09

“Në fletën e votimit do të shkruaj nuk jam dakord me asnjë politikan”. Kjo është zgjidhja epike që mendon të bëjë një i moshuar kur të shkojë përpara fletës së votimit në zgjedhjet e ardhshme. Duke folur në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv zotëria tha se as kjo qeveri nuk ka bërë asgjë për popullin apo rritjen e pensioneve.

Programe të tjera

Shiko të gjitha