Zhdukni dhjamin e barkut dhe humbisni peshë me këto ushtrime që mund t’i bëni në kushte shtëpie

23 Qershor, 11:21

Vera është periudha ku secili kërkon të humbas më shumë peshë, duke krijuar trupin perfekt për ditët e pushimeve. Por shpesh herë, koha e limituar nuk na lejon të frekuentojma palestrat. Megjithatë ka një zgjidhje për të mbajtur trupin në formë. Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv, Lorenco Mata, instruktor palestre sygjeroi këto ushtrime në kushte shtëpie.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha