Zotëria i përvishet keq PD-së: Shpallën fitoren dhe festuan, iku koha e fushatës me stilin Berisha

10 Maj, 11:49

Për kërkesën e PD-së që do përsëritjen e zgjedhjeve në 9 qarqe foli një zotëri mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se kjo kërkesë është e padrejtë pasi fillimisht nga selia blu shpallën fitoren dhe tani kërkojnë alibi. Iku koha e të bërit fsuhatë me zhurmë e shamatë si në kohën e Berishës e mbylli telefonuesi mendimin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha