Zotëria skanon të djathtën: Tradhëtuan elektoratin dhe zgjedhjet vendore, edhe kaq morën shumë

11 Maj, 11:25

Një telefonues në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv bëri një analizë të së djathtës shqiptare. Ai tha se edhe kaq e djathta mori shumë në 25 prill pasi tradhëtoi elektoratin dhe zgjedhjet vendore dhe më pas kandidoi me figura të konsumuara.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha