''Dorëzohet'' më në fund Tuna
tregon barkun e rrumbullakosur 

''Dorëzohet'' më në fund Tuna<br />tregon barkun e rrumbullakosur 
Këngëtarja e njohur Tuna mesa duket po shijon periudhën më të bukur të jetës së saj. Ajo para dy ditësh kurorëzoi dashurinë e saj në martesë me Patris Berishën, dhe është shtatzënë, në pritje të një fëmije.

Gjatë kësaj periudhe Tuna është mundur që në daljet e saj publike të shfaqet me rroba të gjëra për të mbuluar barkun.

Por në një foto të publikuar në Snapchat teksa kryente ushtrime fizike për të mbajtur trupin në formë, ajo ka publikuar një foto ku i duket barku i rrumbullakosur.

Bashkëshorti i saj, Patrisi është trajner fitnesi dhe sigurisht që nuk ka mundur pa ia “injektuar” këtë gjë edhe personit të tij të zemrës.

tuna
(Fotoja e postuar nga Tuna)

Redaksia Online
XH.K/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan