4 të infektuar në Fier, punonjës së Degës së Thesarit, pezullohen procedurat

4 nga 18 të prekurit me COVID-19 në qarkun e Fierit janë nëpunës të Degës së Thesarit të cilët janë vetëkarantinuar.

Ndërkohë sot do të bëjë tamponin edhe një punonjës tjetër pasi ka shfaqur simptoma të koronavirusit. Në total zyra e degës së thesarit ka 6 punonjës, ndërsa janë pezulluar procedurat.

Pritet ndërhyrja e Ministrisë së Financave për të zëvendësuar nëpunësit e infektuar.


Lajmi kryesor:

6 viktima me COVID-19/ 174 të infektuar...4 fëmijë! Dy rastet e para në Tropojë (Tirana 102 të prekur)


G.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Deklarata e ambasadores Yuri Kim, a duhet ta pranojë Basha marrëveshjen për Reformën Zgjedhore?×

Lajmi i fundit

John

Topi në fushën e Bashës/ Pas takimit me ambasadorin gjerman dhe aleatët, kreu i PD-së 'ngujohet' në seli