4 vjet lidhje, çifti i njohur i japin fund

Dy këngëtarët shqiptarë Ronela Hajati dhe Young Zerka i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Ata janë përfolur për vite me rradhë për dashurinë e tyre, të cilën asnjëherë nuk e kanë konfirmuar plotësisht. Çifti thuhet se i ka dhënë fund romancës për shkak të disa mosmarrëveshjeve që ata kanë pasur lidhur me mënyrën si e shihnin këtë lidhje.

Edhe pse Ronela është shprehur se nuk ishte gati për bashkëjetesë, dëshironte të zyrtarizonte lidhjen e saj. Matje u përfol se kënga ‘Vuj’ ishte një dedikim kushtuar Zerkës.

Ata për vite janë parë pranë njëri-tjetrit, por tashmë pas 4 vitesh dashurie të pa pohuar publikisht çifti i ka dhënë fund. Ata madje as nuk e ndjekin më njëri tjetrin në rrjetet sociale, dhe ky është një goxha sinjal për kohët që jetojmë.

 

A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se i kemi kapacitetet e duhura për të përballuar koronavirusin?

Komento