FOTO/ Ronela Hajati uron veten për ditëlindje: A ka më të çmendur se ti?

FOTO/ Ronela Hajati uron veten për ditëlindje: A ka më të çmendur se ti?

Ronela Hajati

Këngëtarja e njohur Ronela Hajati feston sot 34-vjetorin e lindjes dhe në mesin e urimeve të shumta nga fansat dhe miqtë e saj, ‘diva’ e skenës ka zgjedhur t’i bëjë një urim vetes.

“Ronela! Jeta jote ka pasur shumë vështirësira të çmendura, por a ka më të çmendur se ti? Gëzuar ditëlindjen!

Kujtojmë se ky vit ka qenë i mbushur plot me projekte për të dhe hite.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Në dashuri ju pret një ditë e vështirë për shkak të një situate të komplikuar... horoskopi për ditën e sotme

Në dashuri ju pret një ditë e vështirë për shkak të një situate të komplikuar... horoskopi për ditën e sotme