'Vajzat do të më kenë zili', Ronela Hajati takohet me yllin e telenovelave që "mbërtheu" shqiptarët para ekranit

'Vajzat do të më kenë zili', Ronela Hajati takohet me yllin e telenovelave që

Ronela Hajati ka treguar se ndodhet në Spanjë dhe se së fundmi ka marrë pjesë në një event ku dhe ka qenë i pranishëm, aktori i njohur, William Levy.

Në llogarinë e saj në “Instagram”, Ronela ka ndarë një video nga momenti ku ylli i telenovelave meksikane takon disa fansa.

“Vajzat do të më kenë zili tani e di”, ka shkruar Ronela.

Levy është një ndër aktorët më të pëlqyer cili ka luajtur në shumë telenovela shumë të njohura për shqiptarët. Ai njihet më së shumti për rolin në telenovelat “Kujdes nga engjëlli” dhe “Triumfi i dashurisë”, ku luajti krah Maite Perronit si dhe “Magji dashurie” me Jacqueline Bracamontes.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • duti: 18/11/2022 09:01

    i gjeti leket kjo ?! fyçke...

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Vrasja e Aleks Nikës, SPAK nis hetimet për 21 janarin

Vrasja e Aleks Nikës, SPAK nis hetimet për 21 janarin