'50 vjeçe dhe del me c*ca jashtë', konkurrentja qëllon Elsa Lilën me shishe: Injorante! Si reagoi këngëtarja

'50 vjeçe dhe del me c*ca jashtë', konkurrentja qëllon Elsa Lilën me shishe: Injorante! Si reagoi këngëtarja

Debati mes Elsa Lilës dhe Rigelsa Cybi ka degraduar në dhunë fizike në “Fermavip”, ku kjo e fundit e goditi me shishe këngëtaren.

Mjaft e qetë, artistja nuk iu kundërpërgjigj me dhunë konkurrentes, por vazhdoi duke shijuar verën.

Debati mes vajzave filloi për shkak të akuzave të Elsës se modelja po i ngatërronte të gjithë konkurrentët me njëri-tjetrin.

“Po ik moj injorante që je 50 e sa vjeçe dhe vjen e më del mua me c*ca jashtë e gjera të tjera” – iu përgjigj Rigelsa e acaruar, ndërsa i tha këngëtares “nuk ke shans që ti të flasësh për mua dhe të më kritikosh dhe asgjë, je zero”.

Elsa: Rigelsa qëndro kështu siç je se nuk ka problem për ty

Elsa: Çfarë shikimi ka bërë!

Elsa: Ua çfarë shikimi ke bërë

Rigelsa e godet me shishe këngëtaren

Rigelsa: Nuk qetësohem unë. Fol ku e ke problemin?

Elsa: Problemin që ndave një ferr të tërë

Rigelsa: Unë i ndava! Po ik moj injorante që je 50 e sa vjeçe dhe vjen e më del mua me c*ca jashtë e gjera të tjera. Ku qenka problem për mua se ke vajzë vetë. Turp të kesh

Elsa: Turp të kesh ti që ndave të gjithë

Rigelsa: Kë ndava unë moj? Unë kam qenë në punën time gjatë gjithë kohës

Elsa: Unë isha në prime me ty dhe e kuptova se kush ishe

Rigelsa: Nuk ka shans që ti të flasësh për mua dhe të më kritikosh dhe asgjë, je zero (vajzat fillojnë të flasin italisht)

 

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sa i përhapur është korrupsioni në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Media britanike: Saranda, qyteti mesdhetar i shkëlqyer për pushime në plazh

Media britanike: Saranda, qyteti mesdhetar i shkëlqyer për pushime në plazh