Aleatët e Bashës mbërrijnë në selinë blu, mungojnë Dule dhe Idrizi

Aleatët e djathtë kanë mbërritur në selinë blu ku do të takohen me kryedemokratin Lulzim Basha. Në mbledhje me Bashën mësohet se janë kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, kreu i PAA Agron Duka, kreu i PR Fatmir Mediu dhe kreu i PDK Nard Ndoka, ndërsa mungojnë Vangjel Dule dhe Shpëtim Idrizi.


Lajmi kryesor:

Kryemadhi: Maqedonia e Veriut kishte plotësuar kushtet për hapjen e negociatave, u ndëshkua nga Shqipëria


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasje, atentate, plagosje! A ju duket shqetësuese situata kriminale në vend?×

Lajmi i fundit

John

E gjithë Delvina në zi për vdekjen e të miturit, Rama anulon vizitën