‘Arenë’ kanabisi në Malësi të madhe, pamjet brenda platacionit me 27 sera

 

Këto janë pamjet e megaoperacionit në Malësi të Madhe me 27 sera kanabisi në Malësi të Madhe ku ran ë pranga një 52-vjeçar. U sekuestruan 8 mijë fidanë në 27 sera. 


Lajmi kryesor:

Plantacion me kanabis në Malësi të Madhe, zbulohen 8 mijë fidanë në 27 sera! Arrestohet organizatori, nën hetim drejtori i pyjeve dhe punonjësit e Ujësjellësit (VIDEO)


G.MO/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Blinken kritikoi qeverinë e Kosovës, i përgjigjet Kurti: E padrejtë dhe e gabuar

Blinken kritikoi qeverinë e Kosovës, i përgjigjet Kurti: E padrejtë dhe e gabuar