Habit Arjola Demiri: Jam e para femër që kam ngarë 'Porsche' në Shqipëri në një kohë kur gjërat ishin ndryshe

Aktorja Arjola Demiri

Aktorja Arjola Demiri

Aktorja Arjola Demiri, banore e shtëpisë së ‘Big Brother VIP’ shpeshherë ka treguar fiksimin e saj për makinat. Teksa bisedonte me banorët e shtëpisë më të famshme në vend, deklaroi se ka qenë e para femër që ka ngarë Porsche në Shqipëri.

“Zemër, unë jam e para femër që kam vozitur Porsche në Shqipëri, dhe bëhet fjalë për vitin 2008, kur atëherë ishin gjërat ndryshe”, tha Arjola.

Aktorja pas kësaj bisede, është shprehur se e ka parë Donaldin të bëjë ‘heroin’ në shtëpinë e 'Big brother Vip'.

“Donaldin këtu brenda e kam parë shpesh të bëjë heroin dhe ndonjëherë meshkujt kur e bëjnë heroin marrin shumë karikim. Vetë mashkulli do të ndihet superior, hero, të gjithë ashtu e ndiejnë vlerën e tij. E kam parë që e ka bërë me Semin, e kam parë që e ka bërë me Sarën, e kam parë edhe me Monikën, e kam parë në shumë raste që e ka bërë me femrat këtu brenda. Të ndihet si protektiv, se me djemtë nuk e kam parë ta bëj këtë gjë.” - u shpreh aktorja.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ilir: 01/02/2022 20:30

  Hej Zot! Kemi punuar 31 vite ne emigracion per te rritur nje brez...pordhanjosesh?!

  Përgjigju
 • Tigri da soggiorno: 11/01/2022 19:01

  Mos ka qënë makinë lojë, nga ato të mëdhatë

  Përgjigju
 • Donald Tra(m)p: 11/01/2022 08:30

  Eh moj Ariole po sa keq qe nuk e di se ne Shqiperi Porsche ka hyre qe ne 1993. Dhe se ka femra te tjera para teje qe e kane ngare. Po sidoqofte pyetja eshte perse e the? Cfare do te thote qe ke ngare nje Porsche (edhe sikur te kesh qene e para) dhe mbi te gjitha i kujt ishte Porsche te cilin ti ngave ne 2008 se i joti jo njehere??

  Përgjigju
 • Tosi: 10/01/2022 22:57

  Bitch pleasee... harrove Xhoana Nanon.. e para pas asaj ndoshta

  Përgjigju
  • anna: 11/01/2022 07:55

   E kishte fjalen per ne Tropoje

 • Sondazhi i ditës:

  Kë mendoni se do të favorizojë votimi i emigrantëve në zgjedhjet e ardhshme?×

Lajmi i fundit

John

Moska: Anijet e huaja do të mund të largohen nesër nga Mariupol