Balaj tregon problemin e kombëtares përballë Francës që humbën

Balaj tregon problemin e kombëtares përballë Francës që humbën

1574059588_balaj.jpg
Sulmuesi kuqezi Bekim Balaj u shpreh i zhgënjyer që nuk e nisën me këmbën e mbarë inaugurimin e stadiumit të ri kombëtar përballë Francës. “Ishte ndeshje tjetër me motivim tjetër. Stadium i ri dhe me mbështetje por për fat të keq nuk morëm dot rezultat tjetër për të kënaqur tifozët por përballë kishim Francën. Shpresoj të luajmë mirë në të tjera ndeshje. Duhet të perfeksionohemi sepse ky ekip është në rritje. Duhet më shumë pjekuri dhe vetëbesim dhe rezultate më të mira. Franca mbrojtje shumë e fortë por jo e pamundur. Kishim shumë faulle dhe korne dhe ndoshta me pak kujdes do të përfitonim” tha ai për Supersport.


Lajmi kryesor:

Shqipëria pa trajner, Reja: Kontrata më përfundoi, tani vendos Duka! (Reagimet e lojtarëve pas Francës)


  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi