POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Basha: E kemi bërë zgjedhjen kundër qeverisë bandë, populli i ka vënë kryqin

Lulzim Basha

Kreu i PD, Lulzim Basha ka postuar ditën e sotme pamje nga protesta e 13 prillit, duke kujtuar edhe njëherë qëndrimin e Partisë Demokratike se nuk do të ndalet në luftën kundër qeverisë Rama.

"Ne e kemi bërë zgjedhjen: me njerëzit kundër një qeverie-bandë dhe kryehajdutit të saj që pasi i ka vjedhur dhe braktisur, tani i dhunon dhe i helmon ata! 
Ky kryeminister hajdut është kapur duke vjedhur shqiptarët dhe duke blerë votat e tyre bashkë me krimin. 
Kjo qeveri-bandë u vuri kryqin shtëpive të shqiptarëve, i ka vënë kryqin të ardhmes sonë europiane. Prandaj tani populli i ka vënë kryqin kësaj bande hajdute dhe nuk do të ndalet!",
shkruan Basha.

m.v./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Cekja: 15/04/2019 18:59

  Mos se frikesove per kete zgjedje qe ke bere o Luli vocerr

  Përgjigju
 • Rrota: 15/04/2019 16:18

  Hahaha populli thote.......po ku te rruet per popullin tu

  Përgjigju
 • tini: 15/04/2019 15:05

  Per cfar populli fket ti or njeri koti? Per ata me naska qe shurrojne institucionet qendrore te shtetit ? Po ty shumica e shqiptareve nuk te shikojne me sy dhe te dyan be burg.Prit se SPAKU po te vjendhe nukxka politike qe te mbron ty Saliun dhe klanin tuaj

  Përgjigju
 • Anonim: 15/04/2019 14:27

  Jeni me shume se te neveritshem,PD-LSI e keni marre tatepjeten e nuk ka gje qe e ndal,qytetaret nuk do jua falin kurre kete tradheti dhe kete balte kunder vendit tuaj ne nje moment kyc.

  Përgjigju
 • dulja: 15/04/2019 12:15

  kushe populle more plere a po ke marre gjithe simpatizantet tende e kerokone gjake hyyy

  Përgjigju
 • Mala: 15/04/2019 11:15

  Bandat,PD e LSi me disa hajdut e kriminel, qe kane varfruar,vjedhur e plackitur shqiptaret per tete vjte sundimi, si vrastari Mediu

  Përgjigju
 • Enea: 15/04/2019 10:45

  Si nuk ke nje fije turp per te gjitha sa ben ne dem te Shqiperise,ne moment kyc per hapjen e negociatave veprime te tilla banditeske e rrugacerore i shkojne pershtat vetem bandes tuaj PD-LSI.

  Përgjigju
 • Hinglateri: 15/04/2019 10:33

  Kryqin?Po ty te ka bere m..in ne koke more lamash

  Përgjigju
 • Dridhe Like: 15/04/2019 10:32

  E ke te shkruar ne balle Luli,je nje deshtak i paafte,je nje debil i lindur.

  Përgjigju
 • Populli: 15/04/2019 10:30

  Idiot,debil i lindur pa asnje gram tru,fatkeqsi per vendin PD-LSI kjo bande rrugacesh e shurrashesh me breke neper kembe

  Përgjigju
 • Donela: 15/04/2019 10:27

  Banda jeni ju te PD-LSI,mos e merni popullin per budallenj,eshte e qarte si drita e diellit se keni bere kaq shume zullume ju banditet e PD-LSI saqe keni humbur fare llogjiken,jeni cmendur e doni t'i vini flaken Shqiperise,zgjedhjet e 30 Qershorit erdhen dhe do shikoni keni shumicen apo me pak sec prisni!!!!!!!!!!!

  Përgjigju