Basha siç nuk e kemi parë më parë, gruaja i publikon foton po i lexon përrallë vajzës para se ta vë në gjumë

Basha me vajzën e tij

TIRANË- Bashkëshortja e kreut të PD-së, Aurela Basha ka publikuar një foto ku kryedemokrati shfaqet si rrallë herë.

I veshur sportiv, i zhveshur nga kostumi i politikanit, Basha shfaqet teksa po i lexon një përrallë vajzës së tij, para se ta vërë në gjumë.

“Sonte në kohë për t’i lexuar gocës librin e preferuar”, shkruan Aurela.

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria do vijojë të mbyllet në orën 20:00/ A ju duket i drejtë vendimi i ekspertëve për të mos ndryshuar masat anti-COVID?

Komento

Komente

 • ARAPI: 25/01/2021 14:11

  BARK E TE VJELLA...PO ATYRE FEMIJEVE TE 21 JANARIT KUSH JA TREGON VALLE PERRALEN?! HIIK MOR FAQE ZI !!!

  Përgjigju
 • Iris: 25/01/2021 02:01

  Me pelqen fotoja e Bashes me vajzen,tregon anen humane te tij dhe tregon qe eshte shume i perkushtuar me familjen dhe shume i lidhur me femijet e tij.Tani, te themi te drejten, ai ka 1000 arsye per ta share e per ta urrejtur,por mendoj qe kjo foto eshte e bukur dhe ju te gjithe komentuesit e meposhtem e keni tepruar kete rradhe.

  Përgjigju
  • @Iris: 25/01/2021 17:26

   Nuk i ve njeri ne dyshim dashurine per familjen po falsitetin e gjithcja ben, dhe fotoja eshte shume false

 • Mondi: 25/01/2021 00:56

  Njeriu me fallco dhe mediokerr qe ka pretenduar te bej kryeministrin

  Përgjigju
 • Ben Tironci: 25/01/2021 00:19

  Bash Taravolen e sigurt e zen gjumi para vajzes .

  Përgjigju
 • Tani: 24/01/2021 23:58

  Shume shpejt do dale ne foto rama duke treguar perralla me mbret zahos

  Përgjigju
 • @Taulant: 24/01/2021 23:51

  Ky eshte politikani qe i duhet vendit. Ai qe do familjen do dhe vendin e tij

  Përgjigju
 • Tonin: 24/01/2021 23:39

  Lulashi I lexon perralla goces dhe e ze gjumi per vete

  Përgjigju
 • Tirona: 24/01/2021 23:15

  Brenda nje dite paturpesia e radhes e kesaj familje, mbas asaj qe i shoqi beri ndaj dy femijeve qe po rriten pa kujdesjen e nenes...

  Përgjigju
 • Hahahaha: 24/01/2021 23:07

  E pa besueshme

  Përgjigju
 • Koli: 24/01/2021 23:02

  E ze gjumi perpara Bab Lulushin e pastaj vajzen e tij...

  Përgjigju
 • Mona KaRdashian: 24/01/2021 22:56

  I lexon perralla dhe e ze gjumi vete perpara vajzes.hahaha Oiiiiii

  Përgjigju
 • Haka Tekizoti: 24/01/2021 22:51

  Gruaja e Lulit bën gabim të madh që e lë edukimin e vajzës në dorë të as. dr. prof. Lulit se ai do t'ia ngulitë në tru si të sakta të tëra gafat e budallallëqet që ka bërë para publikut e ato që ende s'i janë bërë publike. Tërhiqem nga këshilla nëqoftëse i kupton edhe ajo si Luli gjërat

  Përgjigju
 • Amazing: 24/01/2021 22:29

  “Anet me te bukura “ do shohim deri me 25. Kush e di sa libra i ka blere babi, me gjysmen e parave te Rruges se Kombit dhe Kunati me tenderat qe i dha babi kur ishte Kryetar bashkie. Po femijve , nipave e mbesave, atyre 4 vetetave te vrare ne 21 Janar, kush ja lexon librat sot?!

  Përgjigju
 • Emigrant: 24/01/2021 22:23

  Kështu është po të të vjedh babi 250 milion euro me një copë rrugë,dhe po të vrasësh 4 njerëz në bulevard.. Normale që ke krevatin si krevat princeshe... Nuk të bënë më popullor kjo foto o legen, më vjen neveri kur mendoj që fëmijë të tjerë në moshën e vajzës tuaj nuk kanë bukë të hanë dhe kjo pamje ju duket sikur është në ndonjë planet tjetër e jo në Shqipëri.

  Përgjigju
 • Lavdosh: 24/01/2021 22:13

  Edhe ketu analiza e detajuar tregon qe eshte nje fake! Vajza eshte e madhe per ti lexuar libra me kukulla? Cdo gje eshte e improvizonuar nga ky person. Asnje gje origjinale

  Përgjigju
 • Iliri: 24/01/2021 22:12

  Vajza si lope dhe ky akoma i tregon perralla

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Spanjë , shkatërrohet banda italo-shqiptare, sekuestrohen 300 kg kanabis