Basha takon banorët e pronarë të bizneseve të vogla në Sauk: Biseduam për situatën ekonomike

Basha takon banorët e pronarë të bizneseve të vogla në Sauk: Biseduam për situatën ekonomike

Lulzim Basha

Kryedemokrati, Lulzim Basha ka zhvilluar takime me banorët e pronarë të bizneseve të vogla në Sauk. Basha shkroi se foli për situatën ekonomike në vend.

“Me banorë dhe përfaqësues të bizneseve të vogla në Sauk, Tiranë duke biseduar për situatën ekonomike dhe mënyrën se si do të përballemi me vështirësitë dhe t'i japim mundësi qytetarëve e familjeve të tyre të kenë një jetë më të mirë.”- shkroi Basha.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si i gjen shqiptarët 111- vjetori i shpalljes së pavarësisë?×

Lajmi i fundit

Grabitje me armë zjarri në një argjendari në Kamëz, autorët marrin bizhuteritë dhe arratisen!

Grabitje me armë zjarri në një argjendari në Kamëz, autorët marrin bizhuteritë dhe arratisen!