Basha thyen rregullat e pandemisë, PS publikon videon: Kur nuk mendon për shqiptarët sot, si mund të punojë për ta nesër

Veprimet e kreut të PD-së, Lulzim Basha gjatë takimeve elektorale janë tepër kontradiktore, ku këtej mbledh turma njerëzi duke u rrezikuar jetën nga COVID dhe nga ana tjetër bën thirrje për ta që të ruajnë shëndetin pasi qeveria i ka braktisur.

Edhe sot në Gjirokastër, ashtu si edhe në qytete të tjera, Basha ka bërë të njëjtën gjë dhe kjo ka sjellë reagimin e Partisë Socialiste duke u shprehur se javën e fundit kryedemokrati ka shkelur çdo masë anti-covid nëpër qytete duke rrezikuar seriozisht jetën e qytetarëve me grumbullime partiak

Partia Socialiste ka shpërndarë në rrjetet sociale një video, në të cilën tregohen dy realitete, ai i Bashës që thyen rregullat me papërgjegjshmëri dhe luftën që bëhet në spitale për të shpëtuar jetë.

PS shkruan se Basha ka vënë dëshirën për pushtet, mbi jetën e qytetarëve. ‘Kur nuk mendon për shqiptarët sot, si mund të punojë për ta nesër’, shkruan PS teksa tregon pamjet e spitaleve dhe të Bashës mes turmave. 

 

I.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Raporti i OSBE-ODIHR për zgjedhjet e 25 prillit: si te duket?

Komento

Komente

 • Roland Gjoni: 19/03/2021 18:54

  Basha kujton se po te dalin mjerzit ta presin do te fitoje zgjedhjet .Basha nuk e kupton se humbja nuk i vjen nga Rama por nga njerzit qe jane rreth tije good luck zoti Basha

  Përgjigju
 • emri: 19/03/2021 18:33

  epo cfare i keto furca Rama ... apo nuk e can koken njeri per regullat aty

  Përgjigju
 • beni: 19/03/2021 17:24

  hahahha hahahahah ahahhaha hahahahahaha hahahahahah ja se mendon rama per ju pa merak

  Përgjigju
  • Po me po: 19/03/2021 17:58

   Po mor tkeqen sa ta mori basha cdo gje do lulzoj.×

Lajmi i fundit

John

Dua nuk i ndahet Shqipërisë! Pushon në bregdetin e jugut, takohet edhe me Greg Ramën, publikojnë foton