Bastisja e Gjykatës së Krujës/ Avokati bën rezistencë, Policia e shtrin për tokë dhe e arreston, merr lëndime në kokë

Bastisja e Gjykatës së Krujës/ Avokati bën rezistencë, Policia e shtrin për tokë dhe e arreston, merr lëndime në kokë

Report Tv mëson se mes të arrestuarve është edhe avokati i të dënuarit, Saimir Petani, Aldo Tabaku. Dëshmitarët i thanë gazetarit Julian Shotës se Tabaku ka bërë rezistencë, e për pasojë ai është arrestuar me forcë duke e shtrirë në tokë. Nga sa raportohet ai ka marrë lëndime në kokë gjatë arrestimit.


Lajmi kryesor:

Do lironte një tjetër të dënuar për vrasje për 12 mijë euro, gjyqtares Enkelejda Hoxha i vihen prangat në sallën e gjyqit! SPAK bastis Gjykatën e Krujës! Zbardhet SKEMA (EMRAT)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidentit Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

Salianji ‘kërcënon’ Ramën: Kemi fituar mbështetjen e popullit, tani sheshet do shpërthejnë nga zemërimi

Salianji ‘kërcënon’ Ramën: Kemi fituar mbështetjen e popullit, tani sheshet do shpërthejnë nga zemërimi