BBV/ Donaldi merr emocione të veçanta, kush ishte supriza e spektaklit?

BBV/ Donaldi merr emocione të veçanta, kush ishte supriza e spektaklit?

Elgit Doda dhe Donald Veshaj

Mbrëmjen e djeshme në spektaklin e BBV ka qenë i pranishëm producenti dhe këngëtari i njohur, Elgit Doda. I ftuar në emision për të suprizuar Donaldin, ai gjithashtu ka shprehur mbështetjen e tij dhe kurajo. Teksa Elgiti interpretoi këngën me titull ‘Ku je’, Donaldi po vallzonte nën tingujt e muzikës duke puthur Trixën.

Mesazhi kurajues i Elgitit ishte moment shumë i vëçantë për dy miqtë.

‘Ky është Big Brother, kjo është loja. Vazhdo kështu’, u shpreh Elgiti duke e nxitur të vazhdonte të luante me të njëjtin ritëm.

Por duket se suprizat nuk mbaruan këtu!

Elgiti me suprizën në BBV deklaroi gjithashtu projektin e tij që kishte realizuar së bashku me vëllain e Donaldit, Romeo Veshaj. Këngëtari njoftoi se projekti i tyre e ka titullin ‘Piloti i zemrës’.

1/2
G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

Nënshkruhet kontrata me kompaninë serbe për shpërndarjen e energjisë elektrike në veri të Kosovës

Nënshkruhet kontrata me kompaninë serbe për shpërndarjen e energjisë elektrike në veri të Kosovës