Big Brother Vip/ Eni rrëfen periudhën e errët të jetës së tij dhe problemet me familjarët (VIDEO)

Big Brother Vip/ Eni rrëfen periudhën e errët të jetës së tij dhe problemet me familjarët (VIDEO)

Eni Tare

Eni vendosi të ndaj me Tean një pjesë nga jeta e tij personale, më konkretisht mënyrën se si kajetuar adoleshencën e tij dhe si ka ndikuar një baba alkolist tek ai.

Ai foli me banorët për vështirësitë që ka kaluar në jetë, për shkak se babai i tij ka qenë i alkoolizuar dhe si rrjedhojë ka pasur problem edhe me përqëndrimin dhe kursimin, kështu që Enit i është dashur të punojë vetë për të siguruar jetësën e tij që në moshë të re.

Ai shprehu dëshirën për ta ndarë këtë histori publikisht, për një arsye. Që njerëzit të kuptojnë që ai ka hasur vështirsi në jetë për të arritur aty ku është tani.

Eni tha se kur babai i tij pinte, transformohej në një tjetër person. Ai shtoi faktin se për për këtë ves, nuk e fajëson dot 100 përqind babin.

I pyetur nga Ronaldo nëse ai ja ka falur këtë gjë, Eni tha se po.

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet