Big Brother VIP, Ledion Liço: Ndër eksperiencat më të bukura që kam përjetuar ndonjëherë

Big Brother VIP, Ledion Liço: Ndër eksperiencat më të bukura që kam përjetuar ndonjëherë

Në prag të finales së madhe të Big Brother VIP, Ledion Liço ka ndarë një video me momente të shkëputura nga moderimi.

Nga momentet gazmore, atyre prekëse dhe shprehjeve të tij, Ledion Liço e cilëson këtë rrugëtim si “më i bukuri që ka përjetuar ndonjëherë”.

Ka qenë një nga rrugëtimet më të bukura që kam përjetuar dhe për këtë i jam mirënjohës të gjithë atyre njerëzve të mrekullueshëm që e bëjnë këtë program kaq të dashur. Ju falenderoj të gjithëve ju, shikuesve dhe tifozëve të këtij super-programi për sugjerimet, kritikat, urimet, mbështetjen dhe memet, i dua të gjitha, dhe ju dua ju, të gjithëve. Faleminderit Sara Hoxha. për ndihmën dhe udhëheqjen e shkëlqyer. Faleminderit Lori Hoxha për besimin dhe mbështetjen e pakursyer në momentet më vendimtare! Faleminderit, shihemi të Shtunën, në Finale” -shkruan ai.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Komision: 22/05/2024 11:23

    per kete vit uroj qe fituesi te jete MERITONI me i verteti nga te gjithe dhe qershia mbi torte eshte vete prezantusi LEDJON LICO pa pranine tende Ledjon nuk do te kishte pike lezete kete vit ky program.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Të nxehtit ekstrem po i vjen fundi, në mesjavë vijnë ditët e shumëpritura me rënie temperaturash

Të nxehtit ekstrem po i vjen fundi, në mesjavë vijnë ditët e shumëpritura me rënie temperaturash