VIDEO/ Makinat rrëshqasin në rrugë, bllokohet për rreth 1 orë Bypassi në Rrugën e Arbrit

Për më shumë se një orë Rruga e Arbrit në pjesën e Bypassit të Murrizit është bllokuar gjatë ditës së sotme.

Kjo ka ndodhur për shkak mjetet kanë rrëshqitur se në një malore të fortë duke krijuar kështu një varg ta gjatë. 

Një arsye dyshohet se ka qenë situata e vështirësuar edhe më shumë gjatë ditës së sotme për shkak të breshërit dhe rrëshqitjes së gurëve.

Megjithatë nga ana e autoriteteve nuk ka pasur një reagim.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?×

Lajmi i fundit

Gjermania vlerëson angazhimin e Malit i Zi ndaj reformave evropiane

Gjermania vlerëson angazhimin e Malit i Zi ndaj reformave evropiane