Çfarë po pret? Berisha shfaqet i përhumbur dhe i vetmuar në rrugë për te vila e tij në Gjirin e Lalzit (VIDEO)

DURRËS- Ish- kryeministri Sali Berisha është shfaqur i përhumbur këtë të diel në vilën e tij te Gjiri i Lalzit.

Në një video të sjellë në redaksinë e Shqiptarja.com, Berisha shfaqet i vetmuar në mes të rrugës dhe shumë i përhumbur.

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Koronavirusi/ Komiteti Teknik i Ekspertëve lë në fuqi masat kufizuese. A jeni dakort me vendimin?

Komento

Komente

 • THEONLY: 30/11/2020 12:11

  Nuk ka izolim te dyt per arsye se nqs hyjn testet e shpejta javen tjtr vihet gjendja nen kontrroll. Ja u them plot siguri ska izolim

  Përgjigju
 • Klodi: 30/11/2020 09:09

  Po po , qajini hallin plakut Mere ju se po vuan shume ai .O pabuksa qe ju q... motrat e grate per nje kile mish ai i ka zgjidhur hallet per kete dynja e 7 breza po shikoni veten mor te mjere se late nam , keni ikur nga mendja e komentoni si ne vitet 1970 ne mbledhje partie , yttttt plehra.

  Përgjigju
  • Per @ Klodin: 30/11/2020 12:42

   O legen une te q* ty bashke me Saliun , Ilirin , Edin e Monen mor k... njeri , nuk e kam shkruar ta mbroj mor mut por tu tall ju loqeve qe i qani hallin dhe doni te vini ne loje keta bajlozet tane politikane kur keta kane 30 vite qe tallin trapin me shqiptaret.Kur kam qene une kunder Saliut ti ke qene sperme akoma po nese ke bythe shkruaj emer e mbiemer ketu e ta tregoj une ca me ka q*** Sali kerma mua e ca te q* une ty o i mbaruar .

  • @Klodi: 30/11/2020 09:29

   Ta paska q** mir motrën maman dhe gruan plaku Mere o Klodi që I del kaq në mbrojte..

 • Meni: 30/11/2020 08:44

  Me aq sa duket, po bën prova për ti zënë vëndin Ver Llapës tek rruga e Kavajës.

  Përgjigju
 • BENI: 30/11/2020 00:09

  PRET TA THERRASE CORONA...

  Përgjigju
 • Hans: 30/11/2020 00:01

  Po pret ket temin

  Përgjigju
 • Sedi: 29/11/2020 22:33

  shyqyr qe ju ka partia juve ... te rroj komandanti i batalionit te legjonit te aqif kapertonit ,, me gjith ahmutin , spiropulen , bletrat punetore , saj , zdroms , shukri !!!!!! Posht Sala , Likja , Mona te gjithe keta do ti shporrim ket 21janar prap , kundra opozites shpejto , na duhet dhe ky mandat se ket mandat do o fusim ne burg pa merak , urraaa ...

  Përgjigju
 • Tini Tini: 29/11/2020 21:37

  Po mendon per gropen miku tani.

  Përgjigju
 • TTT: 29/11/2020 21:05

  Nuk ha mortja [email protected] Kerma e pakallur

  Përgjigju
 • Mondi: 29/11/2020 20:17

  I ka ardhe ngordja tamam si ata qente e ruges para se te ngordhin njesoj eshte bere

  Përgjigju
 • Ali: 29/11/2020 20:09

  E humt zoti e mos ja pafshim bojen,fatkeqesi e madhe qe ra Shqiperia ne dore te tij.E mallkofte zoti,djallit nuk ka ca i ban zoti as robi

  Përgjigju
 • Iso: 29/11/2020 19:49

  Po pret pampersin djali i vukut....

  Përgjigju
 • Berat: 29/11/2020 18:53

  Mos ta njofesh duket tamam si kur i kan hik pellumbat dhe ka dal ti kerkoj, ça debili

  Përgjigju
 • FATMIRI: 29/11/2020 18:38

  PRET MERCENARET SE NGA VILA E LALEZIT MARIN POROSITE DHE HIDHEN NE SULM SKA KU TE SHKOJ ESHTE NE FUND TE JETES ME TEPER SE 5 VJET NUK KA PER TE JETUAR DO TA SHIKOJM ME SYT TAN KUR TA FUSIN NE GROPE POR ESHTE MEKAT TE IKI PA DHEN LLOGARI PER ÇFAR KA BER

  Përgjigju
 • Ardian: 29/11/2020 18:27

  Tere jeten rrugen e humbur e ka pas ... mos u Cuditni

  Përgjigju
 • A...Zh: 29/11/2020 18:11

  Mua po me pelqen ne fakt, shikoj ne kete rast nje njeri normal e te zakonshem. A nuk duhet te jete keshtu?!

  Përgjigju
 • Vladimir: 29/11/2020 17:33

  Jo dhe ska per tu ber kur me kta qe qe drejtojne qeverite jane te gjith komunista te felliqur

  Përgjigju
 • www.youngtribune.com: 29/11/2020 17:10

  E paska humb gjyshi fare.

  Përgjigju
 • Refat: 29/11/2020 17:09

  Akoma nuk ka vdekur ky . Ne jemi popull i pa fuqishem dhe pa fat lutemi te vdesin nga perendia se nuk kemi fuqi te permbysim regjimin e ktyre mostrave.

  Përgjigju
 • O tej: 29/11/2020 16:54

  Berisha po pret ti heqin gjarperun qe i ka hy be by** e

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Aksidenti në Tiranë, e mitura u përplas nga makina në derë të shtëpisë! Fqinjët: Rruga s’ka trotuar, mjetet kalojnë me shpejtësi! Shoferi u arratis (VIDEO)