Çim Peka revoltohet me Luizin: O i shitur, na tradhtove si Lulzim Basha

Çim Peka revoltohet me Luizin: O i shitur, na tradhtove si Lulzim Basha

Luiz Ejlli dhe Çim Peka

Gazetari i famshëm Çim Peka, është revoltuar me Luizin e Big Brother, pse tradhtoi Sali Berishën dhe po bën fushatë për Benet Becin.

Por, sipas tij, kur shitet kryetari i opozitës (e ka për Lulzim Bashën, jo për Berishën), çfarë mund të presësh nga Luizi.

“Mos e gjykoni kaq shumë këtë Luizin e BBV që u shit, në këtë vend u shit kryetari i opozitës dhe nuk pati kaq shumë reagim... Mos e teproni,” shkruan Peka.

Për fat, në këtë vend ka njerëz me dinjitet si Çim Peka, që as shiten e as blihen./Tema

/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Artur: 12/05/2023 20:03

  Shko mor mjeker cjap,kur u bone dhe ti gazetar,a thua se po i hyn kujt ne xhep mendimi jot! I zgjidhe punet e tua ti e tani po merresh me te Luizit,cpo prasi!!

  Përgjigju
 • Lindita Cazimi: 12/05/2023 11:40

  Se mos vetem ky i famshmi i BBvip , te gjithe kategorit qe i beni fresk doktorit jane te shitur dhe ster shitur.Ne Shqiperi duhet te vendoset nje ligj per mosmirenjohjen te denohen nga 1 deri 5 vjet.

  Përgjigju
  • Boss: 12/05/2023 21:53

   Ai tregoi mirënjohje nuk bëri fushat por ju jeni idiot me i të madhe

 • leshntresh: 12/05/2023 10:27

  pse o qimo e dije fare burri ket ti...pastaj 10 vjet si rronlli jozit boni qef, do boj edhe 10 te tjera si lepires i rames. qun shkodran pra moooo, s len gjo pa bo !!!

  Përgjigju
  • Karnëpidhtëmamittënd: 12/05/2023 21:54

   Ti i zgjuari i shqipris cfar kujton se je një copë katunari bëri qejf 10 vjet me mamin tënd apo e harrove si ta kapi mamkën tënde të madhe

 • Ramush Haradinaj: 12/05/2023 10:13

  O gazetari madhështor qen peka o zari i bastardit Sali Bajga po dhe luzin po ta paguj sy peshkaqeni xen me lekët që i ka vjedhur kti populli dhe Öuzi bohet me Sali Bajgën. Ti i lëpin dhe hajdarin xen sy peshkaqenit për rogën që të paguan ty si gaz÷tar në një koh që ti je një zar i ndyr i familjes hajdute kriminele sali bajgës.

  Përgjigju
 • aleksadros: 12/05/2023 05:15

  O trape njeriu eshte i lire kjo quhet demokracie po merr veshe ti vegel e berishes dhe Likes ,ju po ju prek interesi te vrisni plerat e vendit yyyyyyyyyyyyyyyyyy

  Përgjigju
 • Lui: 12/05/2023 01:31

  Ik mo pirdhu se I din ai punet e tija eshte I lire te veproje si te doje na shpifet me kto perradha ju tradhtoj ju far burrash qe skeni ba asgja per shkodren humbje kohet me u Marr me ju ka tradhtu sala jot qe u ba me like florinin

  Përgjigju
 • Luli: 11/05/2023 23:17

  Po ik ore pirdhu. Ju te pd e lat rrugve dhe tani cfare kerkoni nga ai.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Spahiu: Berisha i la Himarën klanit grek në Amerikë, që ata të lobojnë për heqjen e Non-Gratës

Spahiu: Berisha i la Himarën klanit grek në Amerikë, që ata të lobojnë për heqjen e Non-Gratës