Conference League/ Laçi kualifikohet në turin e tretë, barazon 0-0 në transfertë kundër Universitatea Craiova

 

1627592007_162759106973847c2d96ae4cda915bd526a9ba502c.jpg

Laçi bën mrekullinë duke u kualifikuar në raundin tjetër të Conference League. Kurbinasdit fituan me rezultatin 1 me 0 kundër skuadrës rumune kundër Universitatea Craiova. Në ndeshjen e parë për turin e dytë Laçi fitoi me rezultatin 1-0 në Shqipëri. Në turin e tretë Laçi do përballet me gjigandët belg të Anderlecht.


Lajmi kryesor:

Conference League/ Partizani eliminohet në turin e dytë, Bazeli e mposht 0-2 edhe në Elbasan! Laçi fiton me Craiova e kualifikohet në Conference League


Be.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ish-kryeprokurori Llalla dënohet me dy vite burg, a besoni se drejtësia e re do të ndëshkojë edhe të tjerë zyrtarë të lartë?×

Lajmi i fundit

John

SHBA përdor diplomacinë dhe 'qetëson' Francën, negociojnë për paktin Aukus