COVID-i i merr jetën artistit shkodran

COVID-i i merr jetën artistit shkodran

1597937779_Enrikefa.jpg

Enrik Çefa

Artisti shkodran Enrik Çefa ka ndërruar jetë si pasojë e COVID-it. Ai ishte i shtruar prej disa ditësh në spitalin Infektiv në Tiranë. Ditët e fundit gjendja e tij ishte rënduar dhe ishte në intubim, ndërsa sot ndërroi jetë në moshën 75-vjeçare. Çefa ishte një nga muzikantët më të mirë të qytetit të Shkodrës. Ai ishte mësues muzike dhe i angazhuar në disa festivale për të rritur dhe fëmijë.


Lajmi kryesor:

4 humbje jete dhe 155 raste të reja! Shuhet artisti shkodran, 7 pacientë të intubuar, 28 fituan betejën, por COVID-i i la me pasoja


  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri