Dea qan për largimin e Amosit nga Big Brother Vip: E pash në endërr sikur është ende në shtëpi

Dea qan për largimin e Amosit nga Big Brother Vip: E pash në endërr sikur është ende në shtëpi

Dea Mishel

Dea Mishel ishte e mërzitur dhe e përlotur  mëngjesin e sotëm, Ajo i tregoi  Teas se kishte parë në ëndërr Amosin. Ajo tha se e pa Amosin sikur erdhi sërish brenda në shtëpi.

Dea u shpreh se po e përjeton shumë largimin e tij, ndërsa u përlot duke folur për Amosin. Tea i tha asaj, se mund të ketë rënë në dashuri me të. Ajo qeshi dhe nuk e kundërshtoi mendimin e Teas.

Ndonëse e ka mohuar gjithë kohën që nuk ka ndjenja për Amosin, por e shikon thjesht si shok, emocionet treguan të kundërtën.

Nuk kanë kalur as 24 orë dhe Dea po ndjen mungesën e Amosit në shtëpi.  

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

E ka seriozisht? Loredana shfaqet duke puthur në buzë një vajzë: E dashura ime e re

E ka seriozisht? Loredana shfaqet duke puthur në buzë një vajzë: E dashura ime e re