Deklarata e Valerit: Luiz Ejlli nuk është nga Shkodra, e thotë për t'u dukur interesant! E ka kompleks por është nga Dukagjini

 Deklarata e Valerit: Luiz Ejlli nuk është nga Shkodra, e thotë për t'u dukur interesant! E ka kompleks por është nga Dukagjini

Luiz Ejlli

Mjeku Valer Kolnikaj, ish konkurrent i Big Brother, i ftuar në “Se Luan Topi”, tha se u gëzua që në Big Brother ishte Luizi, një lojtar i fortë me të njëjtën origjinë si ai, por ka një kritikë për të. Sipas tij fituesi i BBV2 është nga Dukagjini, por e ka kompleks ta pranojë.

“Në fakt Luizi është nga Dukagjini por nuk e ka përmendur ndonjëherë, në veri të Dukagjinit. Do ishte gjë e bukur të thuhet nga ai. Sepse unë jam shumë person që dua të përmendet, siç them jam malësor, që ka shumë artistë të tjerë apo personazhe që thonë jam nga Shkodra për t’u dukur më interesant apo nga një vend tjetër për ti dhënë vlerë vetes, por mendoj që thjesht është absurditet i kohëve të vjetra”, tha Valeri.

I vjen pak si turp po thua që të thotë jam nga Dukagjini?

“Mendoj që e ka si kompleks, gjë që nuk duhet ta ketë sepse është një krenari të jesh dhe nga Dukagjini”, tha ai.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Teuta: 06/07/2023 14:39

  Luizi mund të jetë nga të dojë po unë e di që është rritur e ka jetuar në Shkodër në lagjen e katolikëve se e ka pas vajza ime në shkollë

  Përgjigju
 • Oriam: 02/07/2023 16:15

  Asht katunar tipik. Ska lidhje as me dukagjinsat as me shkodrant.

  Përgjigju
  • Nexhi: 02/07/2023 22:16

   O idiot,po c'rendesi ka nga eshte? Ai eshte Shqiptar..ju felliqesira e ndani Shqiperine si tju doje menderja..turp i madh per mendjet tuaja te varfra qe keni,o injorant????

 • king: 02/07/2023 11:01

  ca rendesie ka ku e ka origjinen LUIZI ka lindur ne Shkoder dhe eshte nje djal artit.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria rënie drastike në testimin e njohurive PISA, i kujt është faji?×

Lajmi i fundit

Kryhet me sukses ndërhyrja me vështirësi të lartë në Spitalin Memorial të Fierit! Pacientja që vuante nga çrregullimi gjenetik, gëzon shëndet të plotë

Kryhet me sukses ndërhyrja me vështirësi të lartë në Spitalin Memorial të Fierit! Pacientja që vuante nga çrregullimi gjenetik, gëzon shëndet të plotë