Del pozitive me COVID ministrja Denaj, karantinohet në shtëpi

Ministrja Anila Denaj

Ministrja e Financave Anila Denaj ka rezultuar pozitive me COVID.

Lajmin e ka bërë me dije vetë Denaj me anë të  një postimi, ku shkruan se aktualisht është karantinuar në shtëpi duke ndjekur udhëzimet e mjekëve për hapat e mëtejshëm dhe trajtimin gradual të sëmundjes.

Duke parë rastet e COVID gjithmonë në rritje, Denaj e ka mbyllur postimin e saj me një apel për qytetarët, që të respektojnë masat si mbajtja e maskës, higjiena dhe ruajtja e distancës.

"Të dashur miq, Pas testimit për COVID 19, ju informoj se kam rezultuar pozitive. Aktualisht jam karantinuar, duke ndjekur udhëzimet e mjekëve për hapat e mëtejshëm dhe trajtimin gradual të sëmundjes. Ju ftoj të gjithëve, të zbatojmë rregullat e higjienës dhe të mbajmë maskën duke ruajtur distancën sociale. Ju uroj shëndet të plotë", shkruan Denaj.


Lajmi kryesor:

Koronavirusi në Shqipëri/ 410 raste të reja dhe 8 viktima në 24 orë! Infektohet ministrja Anila Denaj! Me COVID dhe artistja Justina Aliaj, shtrohet te Infektivi


Be.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se partitë politike do ta respektojnë kuotën gjinore; 30% gra në listat fituese të kandidatëve për deputetë?

Komento

Komente

 • Era: 12/11/2020 16:56

  Te shkuara! Sherim te shpejte!!

  Përgjigju
 • Anduel: 12/11/2020 13:04

  Sherim te shpejt Anila.Ta kalosh lehte

  Përgjigju
 • Alfons: 12/11/2020 10:01

  Perderisa je infektuar ti,me duket i pavend predikimi yt per mbajtje maske dhe higjene,pasi dmth ti vete nuk i ke mbajtur perderisa e hengre,nuk hiqni dore nga propaganda deri me vdekje.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Si do të votohet në Kryeqytet? Ja si do të ndaheshin deputetët nëse zgjedhjet do të bëheshin sot