Deputeti Tom Doshi ‘ribashkohet’ me Partinë Socialiste (VIDEO)

Deputeti Tom Doshi riafrohet me strukturat e Partise Socialiste në Shkodër, teksa kujtojmë se zgjedhjet e fundit ai u zgjodh deputet nën siglën e Partisë Social Demokratike në këtë qark.

Tom Doshi mori pjesë në takimin e strukturave të Partisë Socialiste në Vaun e Dejës, ku i pranishëm ishte dhe ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati. 

Në takim u diskutua dhe për garën e ardhshme elektorale, ku për të majtët në Bashkinë e Vaut të Dejës pritet të kandidojë Mark Babani, i cili do sfidojë Zef Hilën, e Partisë Demokratike. 

Deputeti Tom Doshi është larguar nga Partia Socialiste, rreth 2 vite më parë.

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Komentusi: 13/10/2018 20:10

  No koment

  Përgjigju
 • Maks: 13/10/2018 20:09

  Un jam i majt po te jet per te votuar midis tomes dhe dash shehit un voten dashit do ja jepje ketij tomes nuk i jap kurr voten

  Përgjigju
 • eldi: 13/10/2018 18:35

  puuuu ca populli servil dhe i shitur per 5 pare

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Atentati në Rrëshen, drejtori i policisë Lezhë: Viktima ishte në tavolinë me 3 të plagosurit në lokalin e tij, u ekzekutua nga 2 të maskuar me fuoristradë! Konflikti me fiset e tjera, pistë hetimi

Atentati në Rrëshen, drejtori i policisë Lezhë: Viktima ishte në tavolinë me 3 të plagosurit në lokalin e tij, u ekzekutua nga 2 të maskuar me fuoristradë! Konflikti me fiset e tjera, pistë hetimi