Dera u hap, Rakip Suli futet në zyrë dhe merr drejtimin e bashkisë së Kamzës

1565188489_bashkiakuiri.jpg
Mbërrin në bashkinë e Kamzës i zgjedhuri i ri, Rakip Suli. Pas hapjes së derës me forcë dhe pasi fillimisht u futën anëtarët e këshillit me kryetarin, rreth 35' më vonë, pra në orën 16:35 ka ardhur kryebashkiaku i ri.


Lajmi kryesor:

Bie Kamza, Mziu boshatis zyrën dhe dorëzohet, Suli i heq karrigen: Tre vendimet e para! (Pamjet si u hap dera)


  • Sondazhi i ditës:

    Rritje pagash për mjekët, infermierët e mësuesit me 6% në vitin 2022, a është e mjaftueshme?×

Lajmi i fundit

John

Elbasan/ Aksident në Belsh, makina del nga rruga 2 persona shoqërohen në spital në gjendje të rëndë