POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Dëshmitë/ Tre persona të maskuar qëlluan për vdekje ish-oficerin, u larguan me 'Benz' të zi

Disa qytetarë janë bërë dëshmitarë të asaj që ka ndodhur mesditën e sotme në zonën e Selitës ku u ekzekutua ish-oficeri Arben Bilali. Sipas dëshmive të tyre kanë qenë tre persona të maskuar të cilët kanë hapur zjarr në drejtim të 50-vjeçarit dhe më pas janë larguar me një automjet tip "Mercedes Benz S" me targa të huaja në drejtim të "Unazës së Re".

l.q./r.k.
Komento