Dëshmitë/ Tre persona të maskuar qëlluan për vdekje ish-oficerin, u larguan me 'Benz' të zi

Disa qytetarë janë bërë dëshmitarë të asaj që ka ndodhur mesditën e sotme në zonën e Selitës ku u ekzekutua ish-oficeri Arben Bilali. Sipas dëshmive të tyre kanë qenë tre persona të maskuar të cilët kanë hapur zjarr në drejtim të 50-vjeçarit dhe më pas janë larguar me një automjet tip "Mercedes Benz S" me targa të huaja në drejtim të "Unazës së Re".


Lajmi kryesor:

Zinxhiri i vrasjeve godet sërish familjen Bilali në Tiranë, ekzekutohet në atentat Arben Bilali ish-oficer policie i ngujuar (VIDEO)


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?×

Lajmi i fundit

Bilanci i pabesueshëm, Pep Guardiola fiton një trofe çdo 23 ndeshje! Rekordi i Premier League

Bilanci i pabesueshëm, Pep Guardiola fiton një trofe çdo 23 ndeshje! Rekordi i Premier League