Diola Dosti shijon pushimet në resortin luksoz me partnerin e ri: Të përhumbur në shoqërinë e njëri-tjetrit

Diola Dosti shijon pushimet në resortin luksoz me partnerin e ri: Të përhumbur në shoqërinë e njëri-tjetrit

Diola Dosti dhe Erolld Belegu

Diola Dosti dhe partneri i saj i ri Erolld Belegu po shijojnë pushimet në një nga resortet më luksoze në Bali.

Çifti ka zgjedhur një nga vendet më të shtrenjta “Bulgari Resort”, ku çmimet për një natë arrijnë në më shumë se 1 mijë euro.

Me të mbërritur në destinacion, Diola dhe Erolldi nuk kanë ngurruar që të ndajnë për ndjekësit e tyre disa foto nga destinacioni që kanë zgjedhur për të pushuar.

“Të mbështjellë në një ambient shumëngjyrësh dhe në perëndim, ne jemi të humbur në shoqërinë e njëri-tjetrit. Të rrethuar nga eleganca, megjithatë është e qeshura jonë ajo që mbush vërtet ajrin. Një mbrëmje perfekte ku koha ndalon. Momente luksoze.”, shkruan Diola.

1/3
Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Mnbvc: 22/04/2024 16:27

  Ky eshte lajm per shqiperin hajde lajm hajde...diola po ben qejf..

  Përgjigju
 • Genti: 21/04/2024 15:15

  Nuk po merremi me peshkun tuaj

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Fifi sqaron raportin me Flori Mumajesin: Po pres të më shkruajë vetë

Fifi sqaron raportin me Flori Mumajesin: Po pres të më shkruajë vetë