Dita e Sulltan Novruzit, Rama uron besimtarët e kumunitetit Bektashian

Dita e Sulltan Novruzit, Rama uron besimtarët e kumunitetit Bektashian

Imam Aliu

Kryeministri Edi Rama ka uruar të gjithë besimtarë bektashinj për festën e ‘Sulltan Novruzit’.

‘Gëzuar Ditën e Sulltan Novruzit të gjithë Komunitetit Bektashian’- uron kreu i qeverisë në rrjetet sociale.

 


Lajmi kryesor:

Sot kremtohet Sulltan Novruzi, Baba Edmond Brahimaj: Pandemia nuk na ka penguar që të jemi shpirtërisht pranë njëri-tjetrit! Uron politika dhe ambasadorja Kim


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Kurti të largojë kryetarët shqiptarë nga zyrat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Silvi Bardhi në Report Tv: Basha synon përçarjen përfundimtare të PD-së

Silvi Bardhi në Report Tv: Basha synon përçarjen përfundimtare të PD-së